meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : NOVE برند : RCM گروه : سوییپر

نظافت محوطه های وسیع با سوییپر

در فضاهای باز و وسیع گرد و خاک و زباله به وفور یافت می شود که جهت حفظ تمیزی محیط نیاز به جمع آوری دارند. نظافتی که با استفاده از جاروهای دستی سنتی انجام می گیرد باعث انتشار گرد و خاک در هوا با غلظت بالا خواهد شد که سلامت دستگاه تنفسی نیروهای انسانی را به خطر می اندازد. از طرف دیگر در محیط هایی که مساحت بالایی دارند، کاربر مجبور خواهد بود هنگام استفاده از جارو مدت زمان زیادی بایستد که خستگی و مشکلات دیگر را در پی دارد. با توجه به این شرایط دستگاه های مکانیزه نظافتی هم چون سوییپر طراحی و ساخته شده و جهت تمیز نمودن سطح زمین در محیط های گوناگون به بازار عرضه گردیده اند.

نظافت محوطه های بزرگ و روباز با سوییپر صنعتی

سوییپرها یک برس رولی در مرکز و دو برس دیسکی شکل در کناره ها دارد و در نتیجه تمامی آلودگی ها را در مسیر حرکت خود جمع آوری می کند. با استفاده از برس های کناری گرد و خاک و زباله های باقی مانده در گوشه ها و کناره ها به خوبی جمع آوری خواهد شد. در این سوییپرها مخزن زباله در عقب دستگاه تعبیه شده و به این ترتیب کاربر از دید کافی و مناسب نسبت به محیط اطراف برخوردار می باشد. دستگاه با دارا بودن قدرت مانور بالا، ابعاد فشرده و کارایی پر بازده آزادانه در فضای مورد نظر حرکت نموده و در بازه زمانی بسیار کوتاهی و با کیفیت بی نظیر فرآیند نظافت را به انجام می رساند.

ساختار منحصر به فرد دستگاه سوییپر

سیستم نظافتی سوییپر ترکیبی از سیستم مکانیزه و سیستمی مکشی است که سبب می شود علاوه بر زباله های درشت تر، گرد و غبار نیز مکش و جمع آوری شود. برخی از سوییپرها مجهز به سیستم مکانیزه تخلیه مخزن یعنی جک هیدرولیکی هستند که به این طریق مخزن به راحتی و بدون دخالت دست تخلیه می گردد. سوییپر خودرویی همانند یک خودرو هدایت شده و در نتیجه دستگاه همواره از سهولت کاربری برخوردار می باشد.

درخواست اطلاعات :