meta name="video_type" content="video/mp4" />

تخلیه مخزن سوییپر با جک هیدرولیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE

جمع آوری آلاینده های خشک با استفاده از شیو های سنتی موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط پیرامون می شود. علاوه بر این تخلیه و خارج نمودن این آلاینده ها از محیط با استفاده از شیوه های سنتی نیز بسیار دشوار و زمان بر می می باشد، در حالیکه استفاده از شیو های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ایی چون سوییپر ها انجام عملیات نظافت و حذف آلاینده های ریز را تسریع و تسهیل می نماید.

ساز و کار دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای نظافت و. جمع آوری حجم بالایی از الاینده ها می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را جمع آوری می نماید. سوییپر ها به منظور جمع اوری کامل آلاینده های جامد مجهز به دو برس جانبی می باشند. حرکت چرخشی برس های جانبی دستگاه سویپر موجب هدایت آلاینده ها به بخش میانی دستگاه شده و در نهایت آلاینده ها توسط حرکت پادساعتگرد برس رولی مرکزی به داخل مخززن زبال دستگاه منتقل می شوند. استفادهاز سامانه مکش در داخا مخزن دستگاه و همچنین مکش بر روی برس های جانبی دستگاه مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیامون شده و همین امر موجب حفظ کیفیت هوای پیرامون می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه های سوییپر صنعتی

از جمله مزایای استفاده از دستگاه یها سوییپر صنعتی می توان به پهنای نظافتی بالای دستگاه اشاره نمود که موجب افزایش سرعت عملیلات شده و در نهایت زمان لازم برای نظافت را به میزان قابل  ملاحظه ای کاهش می دهد. علا.وه بر این سوییپر های صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که امکان تخلیه مکانیزه مخزن زباله را بدون دخالت دست برای کاربر مهیا می نماید. چرخش پادساعتگرد برس رولی مرکزی امکان استفاده بهینه از حداکثر ظرفیت مخزن دستگاه را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. علاوه بر کاهش در تعداد نیروی خدماتی نیز از دیگر مزایای سوییپر ها می باشد که موجب افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد. همچنین تجهیز این دستگاه ها به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند مانه از بازنشر مجدد ذرات در فضای پیرامون شده و همین امر تاثیر مستقیم و بسزایی در بهبود کیفیت هوای پیرامون دارد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :