meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح کف در صنایع نساجی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA66BM70

صنایع نساجی از جمله مراکز صنعتی به شمار می آیند که فرآیند نظافت محیط در آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. خطوط تولید کارخانه ها مهم ترین بخش این مراکز هستند و باید همواره به وضعیت موجود رسیدگی شود. کارخانه های تولیدی همانند کارخانه های نساجی دارای فضای وسیعی هستند و تلاش بر این است که چنین فضاهایی در شرایط ایده آل و بهینه قرار داشته باشند. بر همین اساس نظافت و شستشوی سطوح کف در بخش های تولیدی یکی از مهم ترین اقداماتی است که شرایط محیطی خطوط تولید را بهبود می بخشد. برای شستشوی سطوح کف کارخانه نساجی با وسعت بالا دستگاه اسکرابر یا کف شوی کاربرد ویژه دارد.

اسکرابر خودرویی با کاربرد صنعتی

جهت انجام امور گوناگون در مراکز صنعتی باید از ابزار مناسب همان کار استفاده نمود به گونه ای که با ویژگی های یک محیط صنعتی نیز سازگاری داشته باشد. اسکرابر صنعتی با دارا بودن طراحی و ساخت صنعتی و مهندسی شده به منظور شستشوی سطوح کف بسیار مناسب و ایده آل می باشد و در حقیقت دستگاه تخصصی برای شستشو و خشک نمودن هم زمان سطوح به شمار می آید. اسکرابر سرنشین دار از پهنای شستشو و ظرفیت مخزن بالا برخوردار است و در مدت زمان کوتاه می تواند یک محیط وسیع را شستشو دهد.

ویژگی های اسکرابر خودرویی منسجم

طراحی کفشوهای سرنشین دار به شکلی است که مخزن دستگاه دور تا دور باتری را فرا گرفته و از همین رو ابعاد اسکرابر به اندازه ایده آل می رسد یعنی فضای زیادی را اشغال نمی کند. این رده از ماشین آلات مکانیزه نظافتی دارای قدرت مانور بالایی هستند و در سالن های تولید صنایع نساجی که ماشین آلات زیادی وجود دارد و در نتیجه راهروهای زیادی تشکیل شده است، به راحتی به حرکت در آمده و سطح زمین را شستشو می دهند. شستشوی مداوم سالن های تولید از انباشت آلودگی ها و پرزهای ریز جلوگیری نموده و سبب افزایش بهره وری کارکنان و افزایش ظرفیت تولید می گردد.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :