meta name="video_type" content="video/mp4" />

اسکرابر سالن های صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus صنعت : سایر گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
سالن های صنعتی وسعت بالایی داشته و به واسطه فعالیت های صنعتی بسیار آلوده می باشند. نشست گرد و خاک بر روی سطوح و تجهیزات صنعتی نه تنها موجب آلودگی محیط می شود بلکه تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت محصولات تولیدی و عمر دستگاه ها دارد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت این سالن ها نه تنها از کیفیت مطلوبی بر خوردار نمی باشد بلکه به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز داشته و هزینه های هنگفتی را بر صاحبان و مدیران تحمیل می نماید. جایگزینی شیوه های سنتی با دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی  نه تنها سرعت عملیاتی نظافت را افزایش می دهد بلکه کیفیت آن را نیز ارتقا داده و با کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری می گردند. 

ویژگی های اسکرابر صنعتی

استفاده از دو برس دیسکی موجب افزایش پهنای شستشوی این دستگاه ها تا 800 میلی متر گردیده است. مخازن 100 لیتری آب کثیف و آب تمیز این مدل از کف شوی خودرویی با کاهش در تعداد دفعات لازم برای تعویض و تخلیه آب مخازن، تاثیر بسزایی در افزایش سرعت نظافتی دارند. فشار 50 کیلوگرمی بر روی برس این دستگاه کیفیت شستشو را ارتقا داده است. از آنجایی که در این دستگاه ها کاربر روی صندلی نشسته و دستگاه را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه فعالیت خواهد داشت. استفاده از پلی اتیلن دو لایه در ساخت بدنه این دستگاه ها موجب افزایش عمر مفید دستگاه و حفاظت از اجزای داخلی در برخورد های احتمالی با موانع گردیده است. 

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر به جای شیوه های نستی نظافت 

سرعت عمل و کیفیت نظافت با دستگاه های اسکرابر بسیار بالاتر از شیوه های سنتی نظافت می باشد. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه داشته و موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری می گردند. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از دیگر مزایای مهم این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی می باشد. عدم محدودیت دردسترسی به نقاط شسته شده نیز از جمله مزایای مهم این دستگاه های کف شوی می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :