meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی اپوکسی کارخانه با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
کارخانه های بزرگ تولید محصولات دارای سالن های بسیار وسیعی هستند که انجام فرآیند نظافت در آن ها ضرورت داشته و می بایست به طور مداوم صورت پذیرد. تنوع پوشش کف در محیط کارخانه ها ممکن است به تجهیزات نظافت تخصصی برای شستشوی سطوح آنها نیاز داشته باشد. از این رو استفاده از دستگاه های نظافت مکانیزه همچون اسکرابر ها یا زمین شوی های صنعتی میتواند راه حل مطلوب، سریع و مناسبی برای شستشوی کامل و تخصصی انواع کف پوش ها باشد. زمین شوی صنعتی یا اسکرابر ها با تنوع در طراحی و تولید، در محیط های مختلف قابل استفاده بوده و میتوانند در کیفیت نظافت سطوح سالن تولید، انبار، راهرو ها و بخش های اداری به میزان زیادی تاثیر گذار باشند.

اسکرابر های سرنشین دار

اسکرابر های سرنشین دار یا زمین شوی خودرویی، با داشتن ابعاد و حجم بالای مخزن، قابلیت استفاده در نظافت محیط هایی با مساحت بالا را برای کاربران فراهم می آورند. استفاده از این تجهیزات نظافت با توجه به نیاز نظافت مداوم و دوره ای برخی محیط ها، فرایند نظافت را سهولت بخشیده و هزینه های نظافت را به میزان زیادی کاهش خواهد داد. انواع اسکرابر های صنعتی با قابلیت اتصال مستقیم به برق شهری یا استفاده از باتری به عنوان منبع تغذیه، آنها را به تحهیزاتی کاملا سازگار با محیط زیست تبدیل نموده است.

مزایای به کارگیری اسکرابر های باتری دار

اسکرابر های باتری دار صنعتی بر خلاف آنچه تصور میشود باتری های با دوام و ماندگاری دارد. در زمین شوی صنعتی باتری دار از باتری های ژل استفاده شده که با داشتن ماندگاری بالا نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمتری دارند. از این رو کارآیی بالا و خطر استفاده از آنها به میزان زیادی افزایش پیدا میکند. این نوع اسکرابر ها با توجه به عدم وجود کابل برق در حین کارکرد دستگاه، قابلیت مانور پذیری بالایی دارند و کاربر میتوانند در محیط های پر تردد، بدون ایجاد مشکل و مزاحمت برای حاضرین، به نظافت محیط بپردازند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :