meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی با کیفیت سطوح سالن تولید با اسکرابر

شستشو و حذف لایه گرد و غبار و آلاینده های انباشته بر روی سطوح با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد. در حالیکه استفاده از سیستم های مکانیزه و به کار گیری دستگاه هایی صنعتی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده اند، نقش بسزایی در کاهش زمان لازم برای شستشو داشته و علاوه بر این کیفیت شستشو را نیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

ویژگی های دستگاه های اسکرابر

اسکرابر یا کفشور های صنعتی دستگاه های مکانیزه و تخصصی می باشند که برای شستشو و نظافت سطوحکف طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها با استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب آلاینده ها را حذف نموده و در نایت با مکش آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، ‌موجب خشک شدن سطوح کف می گردند. دستگاه های اسکرابر به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و  آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. همین امر مانع از توزیع آلاینده ها به بخش های دیگر می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر

همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح کف یکی از بزرگ ترین مزایای دستگاه های اسکرابر می باشد که به واسطه تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده محقق می گردد. سرعت عمل این دستگاه ها به واسطه بهره گیری از سیستم های مکانیزه بسیار بالا بوده و از این رو موجب تسریع در فرآیند شستشو و نظافت می گردند. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشد که موجب سازگاری بالای این دستگاه ها با محیط زیست گردیده است. از سوی دیگر الیاف برس های اسکرابر با نفوذ به داخل ریز ترین خلل و فرج موجود در کفپوش ها تمامی آلاینده های انباشته رد این بخش ها را بیرون کشیده و با حذف موثر آنها، کیفیت نظافت را به میزان دو چندان ارتقا می دهند. 

درخواست اطلاعات :