meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA66BM60 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت فروشگاه و هایپر با اسکرابر

فروشگاه های زنجیره ای، هایپرها و سوپر مارکت ها از جمله مراکز بزرگ خرید به شمار می آیند که روزانه افراد زیادی در آن رفت و آمد می کنند. فروشگاه ها دارای قفسه های متعددی هستند که در نزدیکی یکدیگر قرار داده می شوند که به همین علت میان این قفسه ها راهروهای باریک به وجود می آید. بر روی قفسه های فروشگاه ها و هایپرها انواع مواد غذایی، وسایل بهداشتی و دیگر لوازم مورد استفاده در منازل چیده می شود از همین رو نظافت و بهداشت محیط از اهمیت زیادی برخوردار بوده و توجه به این موضوع در اولویت قرار دارد. جهت نظافت سریع، با کیفیت و ایمن فروشگاه و هایپر اسکرابر دستی باتری دار مورد استفاده قرار می گیرد.

کف شوی دستی با موتور حرکتی

اسکرابر دستی با داشتن دو برس و موتور جلو برنده بزرگ ترین دستگاه زمین شوی دستی می باشد. این کف شوی دارای دسته تا شونده است تا کاربر بتواند متناسب با شرایط خود آن را تنظیم کرده و دستگاه را کنترل نماید. کفشوی صنعتی دو برسه به منظور هدایت آسان و افزایش سرعت عملیات شستشو به یک موتور حرکتی جلو برنده تجهیز شده است. ساختار اسکرابر صنعتی بر پایه طراحی مکانیکی بوده و اجزا و قطعات پیچیده الکترونیکی در آن به کار نرفته است زیرا قطعات الکترونیکی خرابی زیادی دارند و اجزای مکانیکی دوام و طول عمر بالاتری داشته و تعمیر و نگه داری آن با سهولت انجام می گیرد. در دستگاه های کفشوی صنعتی سیستم توقف سریع تعبیه شده که موجب می شود با رها نمودن دسته تمامی فرآیندهای مربوط به شستشو یعنی پاشش آب و برس زنی بلافاصله متوقف شود.

نظافت هایپر مارکت با اسکرابر

زمین شوی باتری دار دو برسه با موتور جلو برنده انعطاف پذیری و قدرت مانور بالایی دارد که شرایط استفاده از آن را برای نظافت مسیرهای باریک مانند راهروها در فروشگاه ها امکان پذیر می سازد. این دستگاه با سهولت و ایمنی بالا از میان قفسه ها و راهروهای کم عرض عبور کرده و سطح زمین را پاکیزه و درخشان می کند بنابراین محیطی تمیز و بهداشتی فراهم می گردد.

 

درخواست اطلاعات :