meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100noBac برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت راهرو ها و محوطه های بیمارستان

بیمارستان ها و مراکز درمانی از جمله محیط هایی هستند که در معرض آلودگی فراوانی قرار دارند. این محیط ها به دلیل رفت و آمد بیماران و مراجعه کنندگان، دارای آلودگی های بسیاری هستند. از سوی دیگر بیمارانی که در این محیط ها هستند دارای شرایط حساسی هستند که باید به دور از میکروب ها و آلودگی ها قرار گیرند تا روند بهبودی آن ها با سرعت انجام پذیرد. همین امر سبب اهمیت چند برابری نظافت و بهداشت این محیط ها شود. در نظافت چنین محیط هایی ابزار و وسایلی مورد نیاز است که بتوان با آن ها پاکیزگی محیط را به حد مطلوب رساند. به همین دلیل برای شستشوی کف، علاوه بر این که می توان از دستگاه اسکرابر استفاده نمود، به منظور نظافت بیشتر می توان از کفشوی های مخصوص بیمارستان استفاده نمود.

دستگاه کفشوی

اسکرابر، یک دستگاه کفشوی صنعتی می باشد که دارای دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشد. اسکرابر با برس زمین را شستشو داده و سپس با تی سطح را خشک می نماید و با سیستم مکش آب اضافی را به درون مخزن آب کثیف مکش می نماید. اما نوعی اسکرابر وجود دارد که جهت حفظ بهداشت در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکرابر آنتی باکتریال

بدنه و مخازن اسکرابر بیمارستانی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است. بنابراین علاوه بر شستشوی کف، موجب از بین بردن باکتری ها و قارچ ها می گردد. از این نوع اسکرابر در بیمارستان ها، مراکز درمانی و خانه سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابر آنتی باکتریال سرنشین دار برای نظافت راهرو ها، محوطه های بزرگ و لابی بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. در مخزن آب تمیز این دستگاه ها می توان محلول مواد شوینده و یا مواد ضدعفونی کننده استفاده نمود تا علاوه بر عمل شستشو، عمل ضدعفونی کردن نیز انجام پذیرد.


درخواست اطلاعات :