meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه صنعتی با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE

در بسیاری از مراکز صنعتی به ویژه در محوطه آن ها حجم انبوهی از خاک، خرده سنگ، گل و لای و دیگر آلودگی های سخت وجود دارد که به وفور در محیط انتشار یافته اند و در حقیقت این سایت های صنعتی مراکز عمده تولید آلودگی هستند. گل و لای و خاک پراکنده شده در محوطه صنعتی می بایست جمع آوری شوند زیرا سبب آلودگی محیط زیست می شوند، در انجام فعالیت های صنعتی اختلال ایجاد می کنند و برخی موارد نیز مواد جمع شده قابل به کارگیری دوباره هستند. به طور معمول مراکز صنعتی وسعت زیادی دارند و نظافت این محیط با روش های دستی دشوار خواهد بود زیرا که نیازمند صرف زمان زیاد است و هم چنین ابزارهای سنتی نظافت سبب انتشار شدید گرد و خاک در هوا شده که سلامت نیروهای انسانی را تهدید می کند. در چنین شرایطی انتخاب سوییپر صنعتی یک راه حل مناسب خواهد بود.

سوییپر صنعتی و جمع آور‌ی آلودگی

دستگاه های سویپر ماشین آلات نظافت صنعتی قدرتمندی هستند که برای نظافت محیط های خشن و جمع آوری آلودگی های سر سخت مورد استفاده قرار گرفته و عملکردی اثر بخش ارائه می دهند. سوییپر صنعتی دارای برس مرکزی و برس های جانبی است که وظیفه جمع آوری آلودگی ها را بر عهده دارند و به دلیل وجود دریچه های مکش بر روی برس هاس جانبی بر خلاف شیوه های سنتی گرد و خاک در هوا پراکنده نمی شود.

مزایای سویپر صنعتی

جاروب صنعتی سرعت عمل نظافت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و علاوه بر آن کیفیت بی نظیری در تمیز کردن سطح زمین ارائه می دهد. سوییپر بازدهی نیروهای انسانی را افزایش داده و در نتیجه هزینه های مربوط به آن ها کاهش می یابد. آلودگی های جمع آوری شده در مخزن دستگاه باقی می مانند و به دلیل داشتن جک هیدرولیکی با سهولت تخلیه می گردد. سوییپر صنعتی در انواع بنزینی و باتری دار ساخته شده از همین رو کاربران می توانند متناسب با شرایط خود دستگاه مناسب را انتخاب نمایند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :