meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری برگ های خشک با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOM
محوطه های باز و فضای سبز پارک ها و تالار ها به خاطر تردد افراد و ریزش برگ درختان مستعدد آلودگی بوده و همین الودگی های سطحی تاثیر بسزایی در کاهش جلوه های بصری محیط دارد. جمع آوری کامل و موثر این آلاینده ها از روی سطوح با استفاده  از شیوه های سنتی نظافت موثر نبوده و بسیار زمان بر می باشد. اما استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه های سوییپر یا جاروب خیابانی با سرعت بالایی آلاینده ها جمع آوری نموده و نظافت موثر و کارآمدی را در زمان کوتاه تری انجام می دهد. 

طبقه بندی دستگاه های سوییپر 

سوییپر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته سویپر های خودرویی و سوییپر های دستی تقسیم می شوند. مدل های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه، ان را هدایت می نماید در حالیکه نمونه های خودرویی یا سرنشین دار مجهز به به صندلی بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید.

ویژگی های سویپر خودرویی

پهنای نظافت و ظرفیت مخازن دستگاهه ای سویپر خودرویی از نمونه های دستی بسیار بزرگتر بوده و از این رو با سرعت بیشتری عملیات نظافت را انجام می دهند. ظرفیت بالای مخزن این دستگاه ها موجب کاهش تعداد دفعات لازم برای تخلیه مخزن در حین انجام نظافت می گردد. چرخش عقب گرد برس مرکزی در این مدل از دستگاه های جاروب محوطه تاثیر بسزایی در جمع اوری موثر و کارآمد آلاینده ها دارد. 

مزایای استفاده از دستگاه سویپر در نظافت

سوییپر ها در مقایسه با شیوهه ای سنتی، سرعت بیشتری در نظافت داشته و از این رو نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی از جمله دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها در نظافت می باشد. این دستگاه ها به واسطه استفاده از سیستم مکش بر روی برس های جانبی، از انتشار گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی ممانعت نموده و در نتیجه موجب بهبود کیفیت هوای پیرامون می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :