meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOME
نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک با استفاده از شیوه های سنتی موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط می شود. گرد و غبار معلق در هوا می تواند با نفوذ به داخل سیستم تنفسی افراد، موجبات مشکلات تنفسی را برای افراد ایجاد نماید. از این رو استفاده از شیوه های نوین و به کارگیری دستگاه های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه سوییپر صنعتی راهکار مناسب و ایده الی برای جمع آوری و حذف آلاینده های خشک انباشته در محیط می باشد. 

چگونگی عملکرد دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای جمع آوری آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلانیده های انباشته در محیط را جمع آوری می نماید. این دستگاه ها به منظور جمع آوری آلاینده ها مجهز به دو برس دیسکی جانبی و یک برس رولی مرکزی هستند. چرخش برس های جانبی این دستگاه ها موجب هدایت آلاینده ها به بخش میانی دستگاه شده و در نهایت آلاینده های جمع آوری شده در بخش میانی دستگاه، توسط چرخش پادساعتگرد برس رولی مرکزی به داخل مخزن دستگاه منتقل می شود. دستگاه های سوییپر صنعتی به منظور ممانعت از بازنشر ذرات ریز گرد  و غبار، مجهز به سیستم فیلتراسیون قدرتمند می باشد. علاوه بر این تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده و در نتجیه ایجاد خلا بر روی برس های دستگاه ها با مکش ذراتی که در اثر چرخش برس ها در هوا معلق شده اند، مانع از انتشار آنها در هوای پیرامون می شوند. 

مزایای استفاده از دستگاه های سوییپر

استفاده از شیوه های سنتی برای جمع آوری آلاینده های خشک بسیار زمان بر می باشد و انتشار حجم بالایی از گرد و غبار در فضای پیرامون را نیز در پی دارد. این در حالی است که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه و صنعتی چون سوییپر ها آلاینده های انباشته در محیط را به نحو مطلوبی جمع آوری نموده و مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در هوای پیرامون می گردند. علاوه بر این این دستگاه ها پهنای کاری مناسبی داشته و از این رو ضمن افزایش سرعت عملیات موجب کاهش در تعداد نیروی خدماتی نیز می گردند. همین امر کاهش در هزینه ها و  افزایش بهره وری  را در پی دارد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :