meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : DG100 برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی

جمع آوری مواد با مکنده صنعتی مرکزی

جمع آوری ضایعات و رفع خطاهای رخ داده در زمان فرآیند تولید و پردازش دارو در صنایع داروسازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و به عنوان یک امر ضروری به شمار می آید. صنایع داروسازی یکی از صنایع مهمی هستند که نسبت وجود آلودگی و ضایعات در محیط و در میان ماشین آلات حساسیت بالایی دارند زیرا این آلودگی ها و ضایعات کیفیت محصولات نهایی و میزان بهره وری تولید را کاهش می دهد. بنابراین در چنین شرایطی همواره باید به دنبال راه کارهای نوین برای حذف آلودگی ها و کاهش ضایعات دارویی بود تا از سلامت محصولات اطمینان حاصل گردد و در عین حال خسارت های اقتصادی به بار نیاید. استفاده از سیستم مکنده مرکزی شیوه ای پرکاربرد و کارآمد برای جمع آوری مواد در صنایع داروسازی می باشد.

جاروی مرکزی صنایع

سیستم مکنده مرکزی به سیستمی گفته می شود که یک یا چند دستگاه جاروبرقی صنعتی به صورت مرکزی نصب می گردد. به این صورت که مکنده در محلی ثابت قرار می گیرد و از طریق لوله کشی در نقاط مورد نظر انشعاب گذاری می شود. جاروبرقی صنعتی را می توان به گونه ای نصب نمود که لوله های خرطومی به صورت مستقیم به ماشین آلات صنعتی متصل گردد. به این ترتیب آلودگی ها، ضایعات و دیگر مواد سریعاً جمع آوری خواهند شد.

کاربرد جاروبرقی صنعتی و مکنده مرکزی در صنایع تولید دارو

جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی کاربردهای فراوان و قابل توجهی دارد که از جمله آن ها می توان به حذف آلودگی ها و جداسازی ضایعات از محصولات اشاره نمود. به عنوان مثال ورق های خالی دارو و کپسول های خالی ضایعاتی هستند که باید از سایر داروها جدا شوند تا در هنگام ورود به بازار، بسته های خالی به دست مصرف کنندگان نرسد. از طرف دیگر در کارخانه های تولید حجم بالایی از مواد پودری وجود دارد که به دلایل مختلف باید جمع آوری گردند و این امر تنها با استفاده از دستگاه های جارو برقی صنعتی به صورت پرتابل و یا مرکزی امکان پذیر می گردد.

تگ ها :

جاروی مرکزی

درخواست اطلاعات :