meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

رسوب زدایی از انواع لوله با واترجت صنعتی

در صنایع گوناگون انتقال انواع مواد سیال به وسیله لوله های بزرگ و کوچک صورت می پذیرد و سیالات عبوری از آن ها به دلیل دارا بودن ناخالصی رسوبات فراوانی بر جای می گذارند. وجود رسوب گرفتگی در تجهیزات صنعتی مشکلات فراوانی را در پی خواهد داشت و از بین بردن آن ها امری ضروری تلقی می شود. امروزه به منظور حذف رسوبات شیوه های نوین و پیشرفته ای به کار گرفته می شود که این فرآیند را به نحوی منحصر به فرد به انجام می رساند. در این روش دستگاه های واترجت صنعتی به همراه تجهیزات جانبی حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج فوق العاده ای ارائه می دهد.

نازل شستشوی لوله و کانال

جریان آب فشار قوی تولید شده توسط پمپ دستگاه شوینده فشار قوی به سمت نازل هدایت شده و در نهایت از دهانه آن به بیرون پاشش می گردد. این نازل ها بنا بر نوع عملیات در شکل های متنوعی طراحی و ساخته شده اند و یکی از مهم ترین آن ها نازل لوله و کانال شوی می باشد که خود دارای انواع مختلفی است. نازل لوله شوی عملکردی دارد که آب را به طرفین پاشش می کند که به درون لوله ها و کانال ها فرستاده شده و با رفع هر گونه آلودگی احتمالی سبب تمیزی و نظافت مسیرها می گردد. در صورتی که شستشوی لوله های بزرگ تر و یا یک کانال مد نظر باشد، نازل کانال شوی مورد استفاده قرار می گیرد. این رده از نازل های دستگاه های واترجت صنعتی دارای چهارچوب متحرکی هستند که می تواند داخل کانال ها حرکت کند و به نظافت و شستشوی رسوب ها و گرفتگی های دیواره ها و جداره ها بپردازد.

رسوب زدایی با واترجت صنعتی و نازل لوله شوی

شوینده های فشار قوی از ساختاری کاملاً صنعتی برخوردارند که جهت انجام امور سنگین مناسب بوده و با شرایط محیط های صنعتی سازگاری دارد. شستشو و رسوب زدایی لوله ها و کانال ها با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته نظافتی انجام می پذیرد و به عنوان یک روش بهینه و سازگار با محیط زیست به شمار می آید.    

درخواست اطلاعات :