meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح با اسکرابر دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40
عدم نظافت و شستشوی مناسب و به موقع سطوح علاوه بر اینکه باعث کاهش سطوح بهداشتی شده و سلامت پرسنل شاغل در محل را به مخاطره می اندازد، می تواند موجب تخریب و از بین رفتن کف پوش ها شده و هزینه های هنگفت تعمیر و تعویض کف پوش ها را در پی داشته باشد. استفاده از شیوه های مناسب در نظافت سطوح و از بین بردن انواع آلودگی ها علاوه بر اینکه سلامت پرسنل را تضمین می کند باعث ارتقا کیفیت محصولات تولیدی نیز می گردد. دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی از جمله ماشین آلات صنعتی نظافت می باشند که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته باعث کاهش زمان نظافت و ارتقا کیفیت نظافتی می شوند.

مزایای استفاده از اسکرابر صنعتی

اسکرابر ها یا زمین شوی های صنعتی به گونه ایی طراحی شده اند که عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح را همزمان انجام می دهند. این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و کثیف بوده و در طی عملیات نظافتی همواره از آب تمیز در شستشوی سطوح استفاده می نمایند. برس دیسکی تعبیه شده در قسمت جلوی دستگاه با حرکت چرخشی و دوار خود تمامی آلودگی های چسبیده را ساییده و از سطح جدا می نماید. سیستم مکش و تی که در قسمت انتهایی دستگاه نصب شده است با مکش حداکثری آب، سطوحی خشک و عاری از آلودگی را ایجاد می نماید. به منظور افزایش کیفیت تی کشی و جمع آوری قطرات پاشیده شده در اطراف، معمولا پهنای تی بزرگ تر از پهنای برس اسکرابر می باشد. 

مزایای استفاده از اسکرابر صنعتی

همانطور که در بالا اشاره شد، عملیات خشک کردن و شستشو در اسکرابر ها همزمان می باشد، از این رو در نظافت سطوح با اسکرابر هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به نقاط شسته شده وجود ندارد. سرعت و کیفیت  نظافت با دستگاه های اسکرابر بسیار بالاتر از شیوه های سنتی بوده و با کاهش در تعداد نیروی خدماتی باعث کاهش چشمگیر در هزینه ها می شوند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :