meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : SLALOM برند : RCM گروه : سوییپر

نظافت فضای سبز با سوییپر

برگ های خشک به عنوان اصلی ترین آلاینده ها در فضای سبز تاثیر بسزایی در کاهش جلوه های بصری محیط دارند. جمع آوری و حذف این آلاینده ها با استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر بوده و به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. استفاده از روش های نوین و تجهیزات مکانیزه نه تنها سرعت عملیات نظافتی را افزایش می دهند بلکه با کاهش در تعداد نیروی خدمتی تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارد. یکی از دستگاه های کاربردی که نقش مهمی در جمع آوری و حذف آلاینده های خشک از محیط دارد، دستگاه سوییپر صنعتی می باشد.

معرفی دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی دستگاهی مکانیزه برای جمع آوری و حذف آلاینده های خشک از محیط می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده ها را جمع آوری می نماید. از آنجایی که حرکت چرخشی برس ها موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار می شود دستگاه های سوییپر مجهز به سیستم مکش بر روی برس های جانبی بوده و با مکش کامل ذرات معلق در هوا مانع از انتشار آنها در فضای پیرامون می گردند. کنترل پنل این دستگاه ها بسیار ساده بوده و از این رو دستگاه هایی کاربر پسند می باشند.

مزایای استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر های صنعتی به واسطه پهنای کاری بالایی که دارند نقش موثری در افزایش سرعت عملیات نظافت دارند. دستگاه های سوییپر با کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش هزینه های مرتبط با بخش نظافت شده و در نهایت موجب افزایش بهره وری می گردد. استفاده از سیستم های فیلتراسیون قدرتمند در مخزن دستگاه مانع از یازنشر مجدد ذرات ریز گردو غبار در محیط می گردد. بدنه مقاوم و طراحی ارگونومیک دستگاه های سوییپر موجب کاهش خستگی کاربر در حین انجام عملیات نظافت شده و در نتیجه راندمان کاری را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

درخواست اطلاعات :