meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف کارخانه رب گوجه با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180

کارخانه های تولیدی و واحدهای صنعتی به دلیل فعالیت بالای ماشین آلات و تردد کارگران در محیط کار به سرعت دچار آلودگی هایی میشوند.این آلودگی ها باعث کاهش سطح بهداشت محیط شده و با روش های شست و شوی قدیمی و سنتی قابل نظافت نیستند. همچنین  در اینگونه روش ها هدر رفت زیادی در مصرف آب و انرژی نیروی کار مشاهده میشود. شست و شو و نظافت کارخانجات تولیدی و صنعتی به دلیل این آلودگی ها تنها با بهره گیری از ابزار های نظافت صنعتی مانند واترجت ها امکان پذیر است. به علاوه دستگاه های واترجت صنعتی به دلیل شست و شو با فشار آب بالا و کاهش میزان آب مصرفی، در هزینه های نظافت اینگونه واحد های صنعتی تاثیر گذار زیادی دارد.

مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی ابزاری قوی و کارآمد جهت شست و شوی انواع سطوح بوده و کاربر با اطمینان و سهولت میتواند آن را به کار گیرد. تنوع زیاد این دستگاه میتواند در برطرف نمودن انواع آلودگی ها، جرم ها، و رسوبات مورد استفاده قرار گیرد.از دیگر مزایای این دستگاه میتوان به کاهش مصرف آب و مواد شوینده و صرفه جویی در زمان برای انجام امور نظافت اشاره کرد. که موجب کاهش هزینه ها و افزایش سطح بهره وری میگردد.

نکات کلیدی جهت خرید دستگاه واترجت صنعتی مورد نیاز

دستگاه واترجت صنعتی به دلیل نوع و محیط مورد استفاده باید در برابر عواملی همچون خوردگی و زنگ زدن مقاوم باشد. در بدنه این دستگاه از یک لایه استیل ضد زنگ استفاده شده تا از دستگاه در برابر خوردگی و حرارت محافظت کند، این لایه استیل آبکاری شده به راحتی از بین نمیرود. از دیگر مواردی که لازم است در هنگام تهیه واترجت صنعتی مورد توجه قرار گیرد جنس شلنگ فشار قوی و مقاومت آن در برابر آسیب های محیطی و منبع تغذیه سامانه گرمایشی تعبیه شده در آن است. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :