meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح کف با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
سطوح کف یکی از الوده ترین سطوح در صنایع می باشد که به واسطه نوع فعالیت، محصولات تولیدی و تردد بالای افراد و تجهیزات، شامل لایه های عمیق آلودگی می باشد. خلل فرج بالای کف پوش ها در این صنایع و ماهیت آلاینده های نشست کرده بر روی سطوح که در اغلب مواقع چرب و روغنی بوده و با جذب گرد و غبار و دیگر آلاینده های خشک کاملا سفت می شوند، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی و دستی در نظافت و حذف لایه های عمیق آلودگی می شود. با توجه به عدم توانایی شیوه های سنتی در نظافت و حذف این آلاینده ها، بهترین گزینه ممکن که در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه ها، نظافت با کیفیت و سریعی را ارائه نماید، استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت صنعتی می باشد. 

آشنایی با دستگاه های واترجت

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی دستگاه ای مکانیزه ایی می باشند که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند.، اجزای اصلی این دستگاه ها شامل، پمپ، موتور، ورودی آب، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها می باشند. این دستگاه ها به منظور افزایش توان نظافتی و عمر مفید دستگاه، مجهز به سیستم های راه انداز آرام، سیستم قطع کن خودکار و فشار قابل تنظیم می باشند. دستگاه های کارواش صنعتی بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته واترجت های آب گرم و واتر جت های آب سرد تقسیم می شوند. 

واترجت های آب گرم

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی آب گرم به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرم کن می باشند. از آنجایی که این نمونه از دستگاه های کارواش دستی، علاوه بر پاشش پر فشار آب از دماهای بالا نیز برای از بین بردن آلاینده ها استفاده می نمایند، کارایی بالایی در نظافت و حذف آلاینده های چرب و الکتروستاتیک دارند. با توجه به اینکه ورود آب داغ به داخل پمپ دستگاه، به ان آسیب می زند، سیستم گرم کن چه به صورت یکپارچه و داخلی و چه به صورت مجزا و خارجی، همواره بعد از پمپ قرار می گیرد. تجهیز این نمونه ها به سیستم گرمکن موجب افزایش ابعاد و وزن این دستگاه ها در مقایسه با نمونه های آب سرد گردیده است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :