meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکنده صنعتی سیمان

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Sibilia گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : S20

در صنایع خاص و سنگین مانند صنایع سیمان آلودگی بیشتر و سرسخت تری تولید می شود و لازم است حجم بسیار بالایی از مواد جمع آوری گردد. این مواد خاصیت پودری و چسبناک دارند و شدت آن ها به اندازه ای است که شرایط بسیار سخت و دشواری را در محیط کارخانه به وجود آورده می آورد. به تبع آن مقابله با چنین آلودگی هایی مستلزم استفاده از تجهیزات صنعتی و سنگین به خصوص می باشد. در کارخانه های سیمان نیز اگر بتوان جمع آوری و مدیریت مواد را به شکلی صحیح و در زمانی کوتاه به انجام رساند، نتیجه آن افزایش ظرفیت تولید و بهره وری خواهد بود.

کاربرد مکنده صنعتی در صنایع سیمان

دستگاه مکنده صنعتی سخت کار جهت استفاده در محیط های سر سخت صنعتی طراحی گردیده است و می تواند توده های عظیمی از مواد را به خوبی جمع آوری نماید. مکنده صنعتی سنگین کار با برخورداری از قدرت مکش فوق العاده، ظرفیت مخزن قابل توجه و هم چنین سیستم فیلتراسیون قدرتمند و کارآمد قادر است حجم بالایی از مواد سیمانی را که خاصیت پودری و چسبنده دارند، جمع آوری نماید. با نصب نازل خراش دهنده بر روی دستگاه مکنده صنعتی امکان جمع آوری سیمان با سرعت بیشتری فراهم می گردد و کاربر کنترل و تسلط بیشتری بر دستگاه خواهد داشت.

کارکرد دستگاه مکنده صنعتی

مکنده با ایجاد خلأ در داخل مخزن سبب کاهش فشار هوا سبب می شود هوای بیرون که نسبت به هوای درون مخزن فشار بیشتری دارد، از طریق لوله خرطومی به داخل مخزن دستگاه جریان پیدا می کند و در مسیر حرکت خود مواد را نیز به همراه می آورد. در رده های سخت کار مکنده های صنعتی که در محیط های صنعتی مانند کارخانه سیمان به کار می روند، درصد خلأ به وجود آمده مقدار بزرگ تری دارد و در نتیجه آن قدرت مکش دستگاه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. 

تگ ها :

جاروی مرکزی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :