meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت ماشین آلات صنعتی با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
تجهیزات صنعتی و ماشین آلات به کار رفته در صنایع به واسطه نوع فعالیت و شرایط محیطی، بسیار آلوده و کثیف می باشند. نظافت و شستشوی تجهیزات و سطوح کف علاوه بر اینکه تاثیر بسیاری در پاکیزگی محیط و تامین سلامت افراد شاغل در محیط دارند، موجب بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید دستگاه ها و تجهیزات نیز می گردند. از بین بردن آلاینده های روغنی و چرب از سطح کف و تجهیزات صنعتی با استفاده از شیوه های سنتی نظافت بسیار زمان بر بوده و هزینه های هنگفتی را بر صنایع تحمیل می نماید. در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و استفاده از ماشین آلات مکانیزه ایی چون، دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی، علاوه بر کاهش هزینه ها و زمان لازم برای نظافت، از کیفیت بالاتری نیز بر خوردار می باشند. 

ویژگی های واترجت صنعتی آب گرم

واترجت ها بر اساس دمای آب خروجی از دستگاه به دو دسته واتر جت های آب سرد و واتر جت های آب گرم تقسیم می شوند. دستگاه های آب گرم به منظور افزایش دمای آب ورودی به دستگاه مجهز به سیستم گرمکن دیزلی می باشند که توانایی بالایی در افزایش دمای اب تا 150 درجه سانتیگراد دارند. از آنجایی که ورود آب داغ به داخل مخزن موجب آسیب پمپ شده و طول عمر مفید دستگاه را کاهش می دهد، سیستم گرمکن چه به صورت داخلی و چه به صورت خارجی بعد از پمپ قرار می گیرد. دستگاه شوینده فشار قوی آب گرم، از انرژی الکتریکی به منظور تامین نیروی محرکه دستگاه استفاده می نماید. شوینده های فشار قوی آب گرم توانایی بالایی در نظافت و از بین بردن انواع آلودگی های چرب و الکتروستاتیکی داشته و یکی از بهترین گزینه ها برای نظافت های صنعتی می باشند.


مزایای استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی در نظافت 

مصرف آب شوینده های فشار قوی در مقایسه با شستشو با فشار معمولی شلنگ آب بسیار پایین بوده و از این رو موجب صرفه جویی در آب می شوند. دستگاه های واترجت با استفاده از پاشش آب پر فشار و ضربه زدن به ذرات آلاینده تمامی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و از بین می برند. به کار گیری این دستگاه ها در نظافت های صنعتی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و زمان لازم برای نظافت تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :