meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت پله برقی با جاروبرقی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : Mistral352DS

در مجتمع های تجاری، فرودگاه ها و پایانه ها و ... پله برقی هایی وجود دارد که همواره مورد استفاده مراجعان و بازدید کنندگان قرار می گیرد. پله برقی از صفحات افقی به هم پیوسته ای تشکیل گردیده که دارای خطوط موازی با هم است و آلودگی ها و زباله های کوچک به راحتی در میان این خطوط به دام می افتد. در مجتمع های تجاری، فرودگاه ها و پایانه ها که حجم بالایی از رفت و آمد صورت می پذیرد، احتمال باقی ماندن آلودگی در درزهای پله افزایش پیدا می کند و اگر زباله ها در میان صفحات پله برقی محبوس شود، سبب آسیب رسیدن به پله برقی خواهد شد. در این شرایط نظافت صحیح پله برقی به منظور افزایش طول عمر آن امری مهم و  ضروری تلقی می شود.

نظافت پله برقی با جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی و همین طور جاروهای نیمه صنعتی برای نظافت پله برقی قابل استفاده هستند. جاروبرقی نیمه صنعتی به عنوان رده ای پرقدرت از مکنده ها دارای ابعاد بسیار مناسبی است که در مراکز تجاری و دیگر محیط های دارای پله برقی جهت نظافت تمامی بخش های محیط مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این که جارو برقی برای نظافت عمومی محیط مورد نظر به کار می رود پله های برقی را نیز تمیز می کند، به این صورت که با نصب نازل ثابت بر روی دستگاه و قرار دادن جارو در پایین پله ها به صورت ثابت آلودگی ها جمع آوری می شود. قدرت مکش جاروبرقی نیمه صنعتی به اندازه ای می باشد که زباله ها را از میان شکاف های پله برقی مکش و جمع آوری می نماید.

نازل ثابت ابزار حرفه ای نظافت

نازل ثابت یک ابزار موثر و پرکاربرد است که به منظور نظافت سریع و آسان سطح زمین طراحی و ساخته شده است. کارایی خیره کننده این وسیله به اندازه ای است که فرآیند دشوار و حساس نظافت پله برقی را به راحتی ممکن می سازد. این نازل دارای قابلیت نصب بر روی جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. در هنگام نظافت پله برقی مکنده به همراه نازل ثابت در یک محل مشخص قرار می گیرند و با حرکت نوار نقاله آلودگی های موضعی پله ها جمع آوری می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :